Willa Parkowa
O firmie - Arka s.c.
"ARKA" – Pracownia Urbanistyki i Architektury to działające od ponad 25 lat biuro projektów mające w swoim dorobku wiele zrealizowanych projektów na terenie kraju i za granicą. Założona w 1985 roku pracownia jest z jedną z najdłużej działających prywatnych pracowni architektonicznych w kraju. W swojej wieloletniej działalności projektowaliśmy osiedla mieszkaniowe, budynki użyteczności publicznej, budynki oświaty, budynki biurowe, obiekty sakralne, domy jednorodzinne. W pracowni zrealizowano też wiele opracowań urbanistycznych – planów zagospodarowania miast i gmin oraz konserwatorskie projekty obiektów zabytkowych.

Młody, ambitny, interdyscyplinarny zespół /projektujemy wszystkie branże/ kierowany jest przez doświadczonych projektantów. Projekty realizowane cechuje szacunek dla kontekstu, prostota i funkcjonalność. Jednocześnie są to obiekty wyróżniające się pozytywnie w kreowanej przestrzeni, mające indywidualny, artystyczny charakter.

Nasze realizacje spotkać można w całym kraju jak i poza jego granicami. Na Białorusi zrealizowaliśmy konserwatorski projekt adaptacji klasztoru franciszkanów na potrzeby katolickiego Seminarium Duchownego. Wiele projektów realizowaliśmy dla zabytkowej części Zamościa. Ostatnio projekt przebudowy kościoła o.o Franciszkanów.

Przedmiotem zainteresowania pracowni jest m.in. budownictwo mieszkaniowe, jednorodzinne. Realizacje wg naszych projektów są wyróżniane w konkursach ogólnokrajowych i regionalnych. m. in. w konkursie Gazety Wyborczej ‘Ładny dom”, i w konkursie na modernizację roku 2003. Zrealizowano wg naszych projektów ponad 300 domów jednorodzinnych.

Dewizą firmy jest dążenie do wysokiej jakości architektonicznej.

Obecnie w pracowni projektowej zatrudnionych jest 10 projektantów różnych branż, ludzi z doświadczeniem projektowym i młodych, entuzjastycznie do zawodu nastawionych, ambitnych projektantów.

Pracownia prowadzi cały proces inwestycyjny w imieniu klienta, od załatwienia decyzji o warunkach zabudowy poprzez wszelkie uzgodnienia po pozwolenie na budowę. Prowadzi również kompleksowy nadzór nad realizacją inwestycji.

Poprzez swoje grupy wykonawcze jest w stanie zrealizować obiekty pod klucz.

Siedziba pracowni mieści się we własnym biurowcu w zabytkowym centrum miasta.

Pracujemy obecnie nad rozwojem firmy pozwalającym na sprostanie wymaganiom rynku. Proces projektowania wspomagany jest komputerowo. Posiadamy nowoczesne zaplecze poligraficzne. Pozwala to na realizację zamówień terminowo i wysokiej jakości.

Zaufało nam wielu klientów. Największą naszą satysfakcją jest ich zadowolenie.
ADRES PRACOWNI
ul. Kilińskiego 5
22-600 Tomaszów Lubelski
LOKALIZACJA INWESTYCJI
ul. Wyspiańskiego 1
22-600 Tomaszów Lubelski
Copyright © 2016 Arka s.c. O firmie | Oferta | Kontakt Projekt i realizacja MG
Najlepsze nasiona pomidorów http://www.redskip.pl Pawotex Łódź